Međunarodna Mentalna Bolnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodna Mentalna Bolnica

Za druženje svih generacija Mula Mustafe Bašeskije
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Bahra- historicarka

Go down 
+2
**wild river**
MYA
6 posters
AuthorMessage
MYA
Not Cool Enough
MYA


Female
Number of posts : 135
Age : 31
Lokacija : Sarajevo
Razred : drugi
Hobi: : tkd
Registration date : 2008-06-04

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyWed Jun 04, 2008 6:59 pm

Meni je pravo super...korektna osoba pametna i sve najj o njoj ... vi o njoj mislite sta?
Back to top Go down
http://dernek.ba : LAmija23
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyWed Jun 04, 2008 7:57 pm

sve najj...
Back to top Go down
BL!TZ
On the good way
BL!TZ


Female
Number of posts : 294
Age : 30
Lokacija : Zenica
Razred : VIII-1
Hobi: : breakedance :D
Registration date : 2008-06-04

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyWed Jun 04, 2008 8:42 pm

mah imala sam uvjek 5 kod nje a nikad nisam odgovarala...nije mi zhena nish uradila al opet mi je nekako bezze,dosadna u pm....svaki put se uspavam na njenim chasovima geek
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyWed Jun 04, 2008 10:13 pm

Meni je bilo prawo dobro kad nam je chitala onu knjigu nekako nije bilo dosadno...
Back to top Go down
BL!TZ
On the good way
BL!TZ


Female
Number of posts : 294
Age : 30
Lokacija : Zenica
Razred : VIII-1
Hobi: : breakedance :D
Registration date : 2008-06-04

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyWed Jun 04, 2008 10:56 pm

a mislish onaj "SIBIRSKI PECHAT"?hahaha...ja sam se na tim chasovima najvishe naspavala,ne primjeti nikako xD
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyThu Jun 05, 2008 11:05 am

hm...ma meni je ona dobra prawo...shto se tiche recitatorske uwijek je pomagala oko toga...preuzela Sonjinu ulogu i fkt je to bilo dobro...Iako je nekad znala peglat do bola pa moram cjeli text ponowit 8 puta al eto...isplati se ako ce biti izwedeno kako treba.Samo shto iako su swi ti koji su uchestwowali na priredbama(od nastawnika) goworili da sam ja najbolja u tome i kako ce izgubit najboljeg recitatora niko mi od njih nije uruchio tu diplomu za recitatorsku.Dobila ju je Sena.Nemojte se pitati zashto,jer odgowor je poznat njena rodica je woditeljica na TV-u pa eto nek ona primi.Da sam znala da ce tako biti ne bih ni u jednojh priredbi uchestwowala.Nisam ja ochekiwala nagradu ili takwo neshto,uopce nisam mislila na to.Ali ako wec gowore kako sam najbolja zashto ja ne primih tu diplomu?
Back to top Go down
BL!TZ
On the good way
BL!TZ


Female
Number of posts : 294
Age : 30
Lokacija : Zenica
Razred : VIII-1
Hobi: : breakedance :D
Registration date : 2008-06-04

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyThu Jun 05, 2008 1:56 pm

**wild river** wrote:
hm...ma meni je ona dobra prawo...shto se tiche recitatorske uwijek je pomagala oko toga...preuzela Sonjinu ulogu i fkt je to bilo dobro...Iako je nekad znala peglat do bola pa moram cjeli text ponowit 8 puta al eto...isplati se ako ce biti izwedeno kako treba.Samo shto iako su swi ti koji su uchestwowali na priredbama(od nastawnika) goworili da sam ja najbolja u tome i kako ce izgubit najboljeg recitatora niko mi od njih nije uruchio tu diplomu za recitatorsku.Dobila ju je Sena.Nemojte se pitati zashto,jer odgowor je poznat njena rodica je woditeljica na TV-u pa eto nek ona primi.Da sam znala da ce tako biti ne bih ni u jednojh priredbi uchestwowala.Nisam ja ochekiwala nagradu ili takwo neshto,uopce nisam mislila na to.Ali ako wec gowore kako sam najbolja zashto ja ne primih tu diplomu?

ti vazda romane pishesh hahaha Bahra- historicarka 521783 ...otkud ti tolka inspirejshn lol!
Back to top Go down
ljalja
Prvačić
ljalja


Male
Number of posts : 42
Age : 30
Lokacija : St.Grad
Razred : VIII3
Registration date : 2008-06-04

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyThu Jun 05, 2008 3:04 pm

**wild river** wrote:
hm...ma meni je ona dobra prawo...shto se tiche recitatorske uwijek je pomagala oko toga...preuzela Sonjinu ulogu i fkt je to bilo dobro...Iako je nekad znala peglat do bola pa moram cjeli text ponowit 8 puta al eto...isplati se ako ce biti izwedeno kako treba.Samo shto iako su swi ti koji su uchestwowali na priredbama(od nastawnika) goworili da sam ja najbolja u tome i kako ce izgubit najboljeg recitatora niko mi od njih nije uruchio tu diplomu za recitatorsku.Dobila ju je Sena.Nemojte se pitati zashto,jer odgowor je poznat njena rodica je woditeljica na TV-u pa eto nek ona primi.Da sam znala da ce tako biti ne bih ni u jednojh priredbi uchestwowala.Nisam ja ochekiwala nagradu ili takwo neshto,uopce nisam mislila na to.Ali ako wec gowore kako sam najbolja zashto ja ne primih tu diplomu?

lol!
Back to top Go down
MYA
Not Cool Enough
MYA


Female
Number of posts : 135
Age : 31
Lokacija : Sarajevo
Razred : drugi
Hobi: : tkd
Registration date : 2008-06-04

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyThu Jun 05, 2008 3:07 pm

sibirski pecat rules Twisted Evil
Back to top Go down
http://dernek.ba : LAmija23
BL!TZ
On the good way
BL!TZ


Female
Number of posts : 294
Age : 30
Lokacija : Zenica
Razred : VIII-1
Hobi: : breakedance :D
Registration date : 2008-06-04

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyThu Jun 05, 2008 3:26 pm

MYA wrote:
sibirski pecat rules Twisted Evil
nisam ga ni slushala hahaha
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyThu Jun 05, 2008 10:41 pm

shteta...ma haj bice i boljih knjiga...LoL
Back to top Go down
BL!TZ
On the good way
BL!TZ


Female
Number of posts : 294
Age : 30
Lokacija : Zenica
Razred : VIII-1
Hobi: : breakedance :D
Registration date : 2008-06-04

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyThu Jun 05, 2008 10:52 pm

**wild river** wrote:
shteta...ma haj bice i boljih knjiga...LoL

mah ajd Boga ti xD
Back to top Go down
lePtiRicH
Medorator (:
lePtiRicH


Male
Number of posts : 41
Age : 30
Lokacija : raYvoSa
Razred : Viii1
Hobi: : jebach
Registration date : 2008-06-02

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyFri Jun 06, 2008 12:05 am

hahahah Kakav sibirski pecat svegam...spavo sam svaki cas neam pojma jedino cega se sjecam je nesto zima i oni lafo zarobljeni ...to kad me glava bolila nisam spavat mogo ! Inace sam svaki acs prespavo Very Happy:D

BLITZ :: smrdi ! Very Happy
Back to top Go down
BL!TZ
On the good way
BL!TZ


Female
Number of posts : 294
Age : 30
Lokacija : Zenica
Razred : VIII-1
Hobi: : breakedance :D
Registration date : 2008-06-04

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyFri Jun 06, 2008 1:55 pm

lePtiRicH wrote:
hahahah Kakav sibirski pecat svegam...spavo sam svaki cas neam pojma jedino cega se sjecam je nesto zima i oni lafo zarobljeni ...to kad me glava bolila nisam spavat mogo ! Inace sam svaki acs prespavo Very Happy:D

BLITZ :: smrdi ! Very Happy

hahahahahaha....presho mi smrad od tebe,al nije josh skroz...ti josh uvjek malo vishe smrdish xD
Back to top Go down
OrdinarY girL x)
Zvijezda razreda
OrdinarY girL x)


Female
Number of posts : 561
Age : 30
Lokacija : s0mewhere far awaY xDD
Registration date : 2008-06-02

Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka EmptyMon Jun 09, 2008 7:55 pm

MYA wrote:
Meni je pravo super...korektna osoba pametna i sve najj o njoj ...
Back to top Go down
Sponsored content





Bahra- historicarka Empty
PostSubject: Re: Bahra- historicarka   Bahra- historicarka Empty

Back to top Go down
 
Bahra- historicarka
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Međunarodna Mentalna Bolnica :: Hodnici :: Nastavnici-
Jump to: