Međunarodna Mentalna Bolnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodna Mentalna Bolnica

Za druženje svih generacija Mula Mustafe Bašeskije
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 haLidini geRilci

Go down 
+9
amyla VII4 2001./2009.
$moki
**wild river**
Gospodja serafciger
OrdinarY girL x)
minja_legenda
Tare
Dolly
lePtiRicH
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
lePtiRicH
Medorator (:
lePtiRicH


Male
Number of posts : 41
Age : 30
Lokacija : raYvoSa
Razred : Viii1
Hobi: : jebach
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyMon Jun 02, 2008 3:05 pm

Zalite se Halidini gerilci... lol! koliko vas je peglala i sve


Last edited by lePtiRicH on Mon Jun 02, 2008 3:36 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Dolly
Unique
Unique
Dolly


Female
Number of posts : 82
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora
Razred : VIII 2
Hobi: : Lutanje
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyMon Jun 02, 2008 3:06 pm

Kako god, Halida je ispala fer na kraju i svima je poklonila ocjene (: haLidini geRilci 135777
Back to top Go down
http://paper0flower.blog.hr/
Tare
One and only
One and only
Tare


Number of posts : 24
Age : 30
Lokacija : Rajvosa
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyMon Jun 02, 2008 3:14 pm

kolko te muci dok ti nepokloni .....
Back to top Go down
http://mmbthebest.up-your.com
minja_legenda
Something
minja_legenda


Female
Number of posts : 62
Age : 30
Lokacija : sarajevo
Razred : viii3
Hobi: : na zavidnom nivou
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyMon Jun 02, 2008 4:50 pm

ma haj al je vrijedilo to njeno mucenje....sada imamo bolje ocjene bolje se zapitati za druge nastavnike koji su poklanjali ocjene nezasluzeno....prepoznat ce se ti... Embarassed
Back to top Go down
lePtiRicH
Medorator (:
lePtiRicH


Male
Number of posts : 41
Age : 30
Lokacija : raYvoSa
Razred : Viii1
Hobi: : jebach
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyMon Jun 02, 2008 5:13 pm

minja ovdje mozes reci i koju su to...napisi meni na personal mesage Very Happy
Back to top Go down
minja_legenda
Something
minja_legenda


Female
Number of posts : 62
Age : 30
Lokacija : sarajevo
Razred : viii3
Hobi: : na zavidnom nivou
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyMon Jun 02, 2008 5:39 pm

EEEEEE....HIBA....prva... i nije joj fer trebala je ko Halida svima onda podici...al neka...sve se vraca sve se placa hehe
Back to top Go down
OrdinarY girL x)
Zvijezda razreda
OrdinarY girL x)


Female
Number of posts : 561
Age : 30
Lokacija : s0mewhere far awaY xDD
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyMon Jun 02, 2008 6:26 pm

minja_legenda wrote:
EEEEEE....HIBA....prva... i nije joj fer trebala je ko Halida svima onda podici...al neka...sve se vraca sve se placa hehe
sLazem se s tObOm....takO je nefer biLa pri zakLjuchiwanju Ocjena...aL et...
Back to top Go down
Gospodja serafciger
Prvačić



Number of posts : 3
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyMon Jun 02, 2008 7:23 pm

ovako..po mom misljenju halida je ispala najvise fer...a hiba---LOL nepravednaaa do bola.... clown
Back to top Go down
lePtiRicH
Medorator (:
lePtiRicH


Male
Number of posts : 41
Age : 30
Lokacija : raYvoSa
Razred : Viii1
Hobi: : jebach
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyMon Jun 02, 2008 8:30 pm

i ja se slazem Hiba digla ocjenu Hani a Hana trebala da padne digla joj na 3 a tariku kojem su ocjene skoro za 3 nije...nista licno protiv Hane al Hiba je ispala nikakva....
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyMon Jun 02, 2008 8:56 pm

meni je hiba digla ocjenu...nije bas nezasluzeno...al eto...al mi zato halida nije digla ocjenu...tako da shto se tice toga meni nijedna nije fer...Zasto?Pa zato sto iako mi je jaaaaaaaaaaaaaako drago sto mi je hiba dala 5 zakljucno zao mi je ostalih koji to nisu dobili.Al za halidu meni je zao sto nisma jedna od onih koji se mogu pohvaliti i reci da mi je digla ocjenu jer nije ali nema veze...mozda digne ima se josh vremena....Ali mi je zato drago onih kojima su dignute ocjene...
Back to top Go down
lePtiRicH
Medorator (:
lePtiRicH


Male
Number of posts : 41
Age : 30
Lokacija : raYvoSa
Razred : Viii1
Hobi: : jebach
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 12:44 pm

Halida je digla ocjenu samo onima koji su ulizice ono ona nes provali one ili oni umru od smijeha !
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 12:51 pm

slazem se s tobom mirza.Ne mogu reci za Nedzlu da je ulizica i da joj je zato digla ocjenu,ali ipak vecini i jest uprawo zbog ulizivanja.Zao mi je ali tako je.Barem nisam ulizica.Iako bih vise voljela da sam ulizica al da imam bolju ocjenu al eto.Kad dobijem svjedocanstvo sve cu joj reci u lice.Reci cu joj sve ono sto drugi misle a nisu rekli.Svakako idem iz te skole a ona u penziju i ne moze mi unistit zivot.Zato...
,
Back to top Go down
Dolly
Unique
Unique
Dolly


Female
Number of posts : 82
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora
Razred : VIII 2
Hobi: : Lutanje
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 1:26 pm

Halida nije digla ocjene ulizicama, nego je digla ocjene svima. Ti si možda zaslužila manju ocjenu pa ti je digla na tu koju imaš. I nemoj ti pričati o uliziivanju.
Back to top Go down
http://paper0flower.blog.hr/
OrdinarY girL x)
Zvijezda razreda
OrdinarY girL x)


Female
Number of posts : 561
Age : 30
Lokacija : s0mewhere far awaY xDD
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 2:37 pm

Dolly wrote:
Halida nije digla ocjene ulizicama, nego je digla ocjene svima. Ti si možda zaslužila manju ocjenu pa ti je digla na tu koju imaš. I nemoj ti pričati o uliziivanju.
Back to top Go down
$moki
Prvačić
$moki


Female
Number of posts : 18
Age : 30
Lokacija : sarajevo XD
Razred : VIII3 ...BiLa NeKaD...
Registration date : 2008-06-03

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 3:24 pm

...Halida je na kraju ispala extra i kao nastvanica i kao caovjek...Podigla je SVIMA ocjene(pa cak i tebi koja se hvalis da nije) i pustila nas je na svoju odgovornost inace bi ostali jos zatoceni nekoliko casova....A Hiba...no comment....Fkt nije fer ispala ni kao nastvanica ni kao covjek... lol! Kod nas je Nermina odgovarala za zakljucnu ocjenu 4 a ona joj zakljucila 5....I Nejli je podigla ocjenu zato sto ide na izbornu i toksikomaniju....Haj dobro sto im je zakljucila vecu ocjenu,neg sto drugima nije htjela kojima treba i koji znaju napisat etanol....Neki ne znaju ni to napisat pa im je poklonila 5...prepoznace se oni....uh dosta vise od mene.... haLidini geRilci 587350
Back to top Go down
http://rajaokomene.blogger.ba
lePtiRicH
Medorator (:
lePtiRicH


Male
Number of posts : 41
Age : 30
Lokacija : raYvoSa
Razred : Viii1
Hobi: : jebach
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 5:16 pm

Slazem se sa Adnom..vec sam gore naveo primjer mog zaljenja a to sto se tice dizanja ocjena nama je svima pocela da snizava ocjene jer mi nismo znali formulu neam pojma nesto i uze dnevnik i lagano dok nisu ulizice (prepoznat ce se)skocili i poceli moljakat !
Back to top Go down
lePtiRicH
Medorator (:
lePtiRicH


Male
Number of posts : 41
Age : 30
Lokacija : raYvoSa
Razred : Viii1
Hobi: : jebach
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 5:17 pm

slazem se sa adnom ! nama je htjela snizit jer nismo znali neku formu ccc
Back to top Go down
lePtiRicH
Medorator (:
lePtiRicH


Male
Number of posts : 41
Age : 30
Lokacija : raYvoSa
Razred : Viii1
Hobi: : jebach
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 5:33 pm

Dobro je sad...Presli smo zadanu temu !!! Samo o Halidi ne Hibi...da nebi moro zakljucavat temu !
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 6:27 pm

Mislim da ne bismo se trebali svadjat u ovoj temi vec pisati nasa iskustva s Halidom,ono sto nas je nerviralo i tako to...Glupo je da se svadjamo ko je kome podigao ocjenu ZATO PISIMO SVOJA ISKUSTVA,a ako bas zelimo/te o tome imamo plato,chit-chat i jos neke teme... Cool
Back to top Go down
minja_legenda
Something
minja_legenda


Female
Number of posts : 62
Age : 30
Lokacija : sarajevo
Razred : viii3
Hobi: : na zavidnom nivou
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 9:02 pm

e pa hajd onda nejla ti prva pocni o svojim iskustvima....probij led
(TVOJA IDEJA) haLidini geRilci 199646
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 10:16 pm

Ja o Haldi ne zelim sada mnogo pricati.Ona nas je naucila biti covjek i sve to.Ja sam njoj u 5. razzredu rekla da je babaroga i tako.Barem sam joj rekla sta sam imala.U 6.razredu rekla je da ce onima kojima bude falio bod za 5.0 dat a meni nije nema veze opet kazem jednostavno no komment...
Back to top Go down
amyla VII4 2001./2009.
Prvačić
amyla VII4 2001./2009.


Female
Number of posts : 5
Age : 29
Lokacija : SaRaJeVo
Razred : VII-4 ..... BUDUCHI VIII-4
Hobi: : hmm...BRZO SPAVANJE! XD
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyTue Jun 03, 2008 11:42 pm

Very Happy ev nek se neko i iz ove generacije iz sedmih javii..halida prica za sebe sad za sad nije nikome zakljucila al na polugodistu i nije bas bilo nesto posebno pravedno dizala kako joj se cefne... Surprised al et ja se TOPLO nadam da ce se smlovati na kraju....meni je kod nje najgore sto neke ucenike bas vooli a neke vec prezire :::al et i ona je covjek moramo je postovati kakva god ona bila.....a hiba mi je relativno pravedna bar zasad::: kisss super forum cestitam moderatorima::: Very Happy
Back to top Go down
ljalja
Prvačić
ljalja


Male
Number of posts : 42
Age : 30
Lokacija : St.Grad
Razred : VIII3
Registration date : 2008-06-04

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyWed Jun 04, 2008 6:26 pm

**wild river** wrote:
slazem se s tobom mirza.Ne mogu reci za Nedzlu da je ulizica i da joj je zato digla ocjenu,ali ipak vecini i jest uprawo zbog ulizivanja.Zao mi je ali tako je.Barem nisam ulizica.Iako bih vise voljela da sam ulizica al da imam bolju ocjenu al eto.Kad dobijem svjedocanstvo sve cu joj reci u lice.Reci cu joj sve ono sto drugi misle a nisu rekli.Svakako idem iz te skole a ona u penziju i ne moze mi unistit zivot.Zato...

Haj' da i to vidimo... Shocked
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyWed Jun 04, 2008 7:55 pm

Nadam se da necu morat..a necu morat ako mi zakljuci 4 iz fizike a ako ne...zna se..
Back to top Go down
BL!TZ
On the good way
BL!TZ


Female
Number of posts : 294
Age : 30
Lokacija : Zenica
Razred : VIII-1
Hobi: : breakedance :D
Registration date : 2008-06-04

haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci EmptyWed Jun 04, 2008 8:08 pm

ma mene je halida hebala sa svake strane po malo dok mi je predavala...al sad vidim da se isplatilo i to trpit xD Razz
Back to top Go down
Sponsored content





haLidini geRilci Empty
PostSubject: Re: haLidini geRilci   haLidini geRilci Empty

Back to top Go down
 
haLidini geRilci
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» haLidini geRilci

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Međunarodna Mentalna Bolnica :: Hodnici :: Nastavnici-
Jump to: