Međunarodna Mentalna Bolnica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Međunarodna Mentalna Bolnica

Za druženje svih generacija Mula Mustafe Bašeskije
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD

Go down 
+5
minja_legenda
Dolly
**wild river**
BenJ4
OrdinarY girL x)
9 posters
AuthorMessage
OrdinarY girL x)
Zvijezda razreda
OrdinarY girL x)


Female
Number of posts : 561
Age : 30
Lokacija : s0mewhere far awaY xDD
Registration date : 2008-06-02

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyTue Jun 03, 2008 2:59 pm

...neki kazhu da nisu..a neki da su mOgucha mushkO-zhenska prijateLjstwa...a shta wi misLite'???

ja ne bih jOsh swOje kOmentarisaLa....dOk chujem was... Very Happy Very Happy Very Happy

dakLe...da Li su mOgucha???
Back to top Go down
BenJ4
Something
BenJ4


Male
Number of posts : 104
Age : 31
Lokacija : RAJVOSA
Razred : drugi
Hobi: : crtanje,sviranje gitare,ucenje xD,izlasci
Registration date : 2008-06-02

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyTue Jun 03, 2008 3:51 pm

pa naravno da postoje...jel svaka cura sa kojom se druzim mora biti moja cura ili svaka moja jaranica ako se druzi sa puno momaka mora znacit daa je hodala sa svakim :S
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyTue Jun 03, 2008 3:58 pm

u potpunosti se slazem s benjaminom...to je tacno.Ja imam mnogo drugova a nisam ni u jednog zaljubljena
Back to top Go down
Dolly
Unique
Unique
Dolly


Female
Number of posts : 82
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora
Razred : VIII 2
Hobi: : Lutanje
Registration date : 2008-06-02

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyTue Jun 03, 2008 4:54 pm

Ja imam više drugova nego drugarica i smatram da je bolje muško-žensko prijateljstvo nego prijateljstvo istog spola. Mada jako često prijateljstvo preraste u ljubav *gleda Adnu i Edina mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD 649958 *
Back to top Go down
http://paper0flower.blog.hr/
minja_legenda
Something
minja_legenda


Female
Number of posts : 62
Age : 30
Lokacija : sarajevo
Razred : viii3
Hobi: : na zavidnom nivou
Registration date : 2008-06-02

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyTue Jun 03, 2008 5:15 pm

moguce je prijateljstvo izmedju osoba suprotnog spola....al to moze cesto prerasti u ljubav jer kao jarani imate mnogo zajednickih stvari al to ne mora uvijek biti tako....
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyTue Jun 03, 2008 6:47 pm

slazem se...ako zelite da se neka osoba zaljubi u vas morate mu prvo biti prijatelj,sve bolji i bolji i onda imate vise sansi da se ta osoba zaljubi u vas al to ne mora biti znacit da ce se 100% zaljubiti u vas.Neki ostaju prijatelji dovijeka,a da se nijedno ni drugo nikad nisu zaljubilu u ono drugo... =)
Back to top Go down
Selma.M
Prvačić
Selma.M


Female
Number of posts : 2
Age : 28
Lokacija : Ssaarraajjeevvoo
Razred : VI 2
Hobi: : xD nista posebno..heh valjda pisanje pjesama..=)
Registration date : 2008-06-03

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyTue Jun 03, 2008 10:13 pm

ja se cesto zaljubim u svog jarana..
ali ne uvijek.
definitivno postoje musko-zenska prijateljstva.
bar ja to znam.
I <3 my jarani.
heh mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD 879829
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyWed Jun 04, 2008 1:01 am

uhh bjezite od selme...zaljubice se...salim se...pa dobro deshava se i to nekad kod mene ali ipak rijetko jerr..obicno ako budemo u vezi kad raskinemo zauvijek ga gubim kao jarana...ono uvijek ce bit onog ona mi je bivsa,mozda me jos voli i tako ta sranja...
Back to top Go down
MYA
Not Cool Enough
MYA


Female
Number of posts : 135
Age : 31
Lokacija : Sarajevo
Razred : drugi
Hobi: : tkd
Registration date : 2008-06-04

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyWed Jun 04, 2008 3:48 pm

tako je Benja reci im mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD 521783
Back to top Go down
http://dernek.ba : LAmija23
amela_zeljo
Prvačić
amela_zeljo


Female
Number of posts : 11
Age : 30
Registration date : 2008-06-02

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyWed Jun 04, 2008 9:43 pm

definitivno da....moguca su musko-zenska prijateljstva mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD 541538
Back to top Go down
BL!TZ
On the good way
BL!TZ


Female
Number of posts : 294
Age : 30
Lokacija : Zenica
Razred : VIII-1
Hobi: : breakedance :D
Registration date : 2008-06-04

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyWed Jun 04, 2008 11:12 pm

ma jesu normala...chak su mi neki jarani bolji od cura hehe
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyThu Jun 05, 2008 11:38 am

A jest i meni su...waljda jer wecina drugarica ima potrebu da se dokazuje pred tobom kao da moze owo ili ono kao da je bolja od tebe a nije...dok jarani nemaju tu potrebu i onda ti je lakshe komunicirati s njima.Ja imam wishe najboljih jarana nego najboljih jaranica...
Back to top Go down
BL!TZ
On the good way
BL!TZ


Female
Number of posts : 294
Age : 30
Lokacija : Zenica
Razred : VIII-1
Hobi: : breakedance :D
Registration date : 2008-06-04

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyThu Jun 05, 2008 2:13 pm

**wild river** wrote:
A jest i meni su...waljda jer wecina drugarica ima potrebu da se dokazuje pred tobom kao da moze owo ili ono kao da je bolja od tebe a nije...dok jarani nemaju tu potrebu i onda ti je lakshe komunicirati s njima.Ja imam wishe najboljih jarana nego najboljih jaranica...

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD 649958 mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD 649958
Back to top Go down
**wild river**
Ulizica
**wild river**


Female
Number of posts : 711
Age : 30
Lokacija : $arajewo,f0rum
Razred : bila VIII 3 sad prwi srednje
Hobi: : skate board,net,msn,;)
Registration date : 2008-06-02

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyFri Jun 06, 2008 10:47 am

BL!TZ wrote:
**wild river** wrote:
A jest i meni su...waljda jer wecina drugarica ima potrebu da se dokazuje pred tobom kao da moze owo ili ono kao da je bolja od tebe a nije...dok jarani nemaju tu potrebu i onda ti je lakshe komunicirati s njima.Ja imam wishe najboljih jarana nego najboljih jaranica...

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD 649958 mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD 649958

Very Happy Very Happy Razz Razz
Back to top Go down
BL!TZ
On the good way
BL!TZ


Female
Number of posts : 294
Age : 30
Lokacija : Zenica
Razred : VIII-1
Hobi: : breakedance :D
Registration date : 2008-06-04

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD EmptyFri Jun 06, 2008 2:08 pm

**wild river** wrote:
BL!TZ wrote:
**wild river** wrote:
A jest i meni su...waljda jer wecina drugarica ima potrebu da se dokazuje pred tobom kao da moze owo ili ono kao da je bolja od tebe a nije...dok jarani nemaju tu potrebu i onda ti je lakshe komunicirati s njima.Ja imam wishe najboljih jarana nego najboljih jaranica...

mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD 649958 mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD 649958

Very Happy Very Happy Razz Razz
Smile
Back to top Go down
Sponsored content





mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty
PostSubject: Re: mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD   mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD Empty

Back to top Go down
 
mushkO-zhenska prijateLjstwa?? pitanje je sad? xD
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Međunarodna Mentalna Bolnica :: Učionice :: Love is in the air-
Jump to: